KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8996125
nr 899 6125
Akvarell
signerad, Slussen, 1975, motivet: 22x28
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:00:43
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr