KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8996125

nr 899 6125

Akvarell

signerad, Slussen, 1975, motivet: 22x28

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 9 juni 2014
kl 19:00:43